-  Twoja droga do unijnych pieniędzy

O nas            

Witaj na naszej stronie,

Jesteśmy firmą - drogowskazem dla każdego, kto zastanawia się, jakie pieniądze oferuje mu Unia Europejska oraz na co może te pieniądze przeznaczyć. Naszym celem jest przygotowanie opracowania, informującego, co, gdzie i kiedy załatwić, aby uzyskać dotacje unijne, czyli euro na sfinansowanie projektu/inwestycji. W treści dokumentu będziemy posługiwać się językiem zrozumiałym dla osoby, która nie porusza się biegle w tematyce, z którą związana jest Unia Europejska, a tym samym nie ma pojęcia, jak przebyć drogę do euro, ani nawet jak ta droga wygląda.

Szereg pojęć, problematyka i złożoność procesu, w oparciu o który pozyskiwane są fundusze strukturalne z UE, często zniechęcają potencjalnych beneficjentów... My chcemy Cię zachęcić, abyś dowiedział się, jakie możliwości oferują Tobie fundusze strukturalne. Przygotujemy dla Ciebie ofertę z propozycjami, jakie projekty mógłbyś dofinansować ze środków, które ma do rozdysponowania Unia Europejska w nowym okresie programowania 2007-2013. Nasze doradztwo pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję, czy jesteś zainteresowany uzyskaniem euro i wykorzystaniem ich do zrealizowania wybranego projektu.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy i dowiedzieć się więcej na w/w tematy oraz prześledzić pełny proces, od momentu zadania przez Ciebie pytania, do momentu przekazania przez nas pełnego opracowania, wybierz pozycję  Oferta  lub przejdź bezpośrednio do formularza formułowania pytania - pozycja  Zlecenie .

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Ci dużo korzyści i zadowolenia, a co najważniejsze zagwarantuje, że pozyskasz unijne dotacje.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Eurodrogowskaz